SARA-R422M10S-01B | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SARA-R422M10S-01B |
Kuvaus | RF TXRX MOD CELL NAV SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Matkapuhelin, Navigointi GNSS, LTE RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Antenni ei sisälly Kiinnitys pintaan |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Teho - lähtö 33dBm |
Valm. | Herkkyys -116,5dBm |
Sarja | Sarjaliitännät UART, USB |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Antennin tyyppi Antenni ei sisälly |
Osan tila Aktiivinen | Syöttöjännite 3V – 4,5V |
RF-perhe/standardi Matkapuhelin, Navigointi | Virta - saapuva 65mA – 350mA |
Protokolla | Virta - lähetys 800mA – 1,9A |
Modulaatio 8PSK, GMSK, QPSK | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Taajuus 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |