9HT11-32.768KDZC-T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TXC CORPORATION
Varastossa: 18 860
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TXC CORPORATION
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 9pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa