2499-003-X7W0-103ZLF
DigiKeyn tuotenumero
410-1271-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2499-003-X7W0-103ZLF
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 10000PF 250V AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Läpisyöttökondensaattorit 250V 20 A Aksiaalinen, Holkki
Kategoria
Jännite – nimellinen
250V
Valmistaja
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Virta
20 A
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Lämpötilakerroin
X7W
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Holkki
Tyyppi
Läpisyöttö
Koko/mitat
0,250" halk. x 0,468" pit. (6,35mm x 11,89mm)
Kapasitanssi
10000 pF
Kierteen koko
12-28
Toleranssi
-20%, +80%