XMB0465Z1-50100G
DigiKeyn tuotenumero
1173-XMB0465Z1-50100GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1173-XMB0465Z1-50100GCT-ND - Cut Tape (CT)
1173-XMB0465Z1-50100GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XMB0465Z1-50100G
Kuvaus
BROADBAND HIGH-PERFORMANCE, 50 U
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Balun 400MHz – 6GHz 1:2, 50 / 100Ohm 10-SMD, ei johtoa
Kategoria
Impedanssi - balansoimaton/balansoitu
1:2, 50 / 100Ohm
Valmistaja
TTM Technologies, Inc.
Kytkentähäviö (maks.)
7dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Paluuhäviö (min.)
8dB
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
10-SMD, ei johtoa
Taajuusalue
400MHz – 6GHz