C16A50Z4
DigiKeyn tuotenumero
4244-C16A50Z4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4244-C16A50Z4CT-ND - Cut Tape (CT)
4244-C16A50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C16A50Z4
Kuvaus
TERMINATION 16W 4GHZ 50 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF IC Terminointi DCS, GSM, PCS 0Hz – 4GHz 16W SMD
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C16A50Z4 -mallit
Kategoria
RF-tyyppi
DCS, GSM, PCS
Valmistaja
TTM Technologies, Inc.
Sekundääriset ominaisuudet
16W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Aihealue
Terminointi
Valmistajan laitepakkaus
SMD
Taajuus
0Hz – 4GHz