BD60120N50100AHF
DigiKeyn tuotenumero
1173-BD60120N50100AHFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1173-BD60120N50100AHFCT-ND - Cut Tape (CT)
1173-BD60120N50100AHFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BD60120N50100AHF
Kuvaus
BALUN 5.9GHZ-11.7GHZ 50/100 0404
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Balun 5,9GHz – 11,7GHz 50 / 100Ohm 0404 (1010 metrinen)
Kategoria
Vaihe-ero
Valmistaja
TTM Technologies, Inc.
Kytkentähäviö (maks.)
0,8dB
Sarja
Paluuhäviö (min.)
15dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0404 (1010 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusalue
5,9GHz – 11,7GHz
Päätuotenumero
Impedanssi - balansoimaton/balansoitu
50 / 100Ohm