PEAMD120-12-B2
DigiKeyn tuotenumero
3989-PEAMD120-12-B2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEAMD120-12-B2
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 120 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW
Valmistaja
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Pussi
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,40" pit. x 2,30" lev. x 1,30" kork. (137,2mm x 58,4mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Virta - lähtö (maks.)
10A
Vakionumero
Teho (wattia)
120 W