PEAD310-12
DigiKeyn tuotenumero
3989-PEAD310-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEAD310-12
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 250 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
250 W
Valmistaja
TT Electronics/Power Partners Inc.
Virrankulutus ilman kuormaa
500mW
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Pussi
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
7,80" pit. x 4,00" lev. x 2,00" kork. (198,1mm x 101,6mm x 50,8mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cULus, FCC, TUV
Virta - lähtö (maks.)
20,83A