OPB350W250Z
DigiKeyn tuotenumero
365-1240-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OPB350W250Z
Kuvaus
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Optiset anturit Neste 0,250" (6,35mm) Valotransistori Moduuli, Valmiiksi johdotettu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OPB350W250Z -mallit
Kategoria
Virta - DC-myötävirta (If) (maks.)
50 mA
Valmistaja
TT Electronics/Optek Technology
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
50 mA
Sarja
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
30 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tunnistusetäisyys
0,250" (6,35mm)