P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
DigiKeyn tuotenumero
987-1660-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P230-2EC22BR20K
Kuvaus
POT 20K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Sähköä johtava muovi 0,5W, 1/2W juotosnasta
Kategoria
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierto
300°
Sarja
Resistiivinen materiaali
Sähköä johtava muovi
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
juotosnasta
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorityyppi
Uritettu
Resistanssi (ohmia)
20k
Aktuaattorin pituus
0,866" (22,00mm)
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin halkaisija
0,250" (6,35mm)
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Holkin kierre
3/8-32
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kierrosten lukumäärä
1.0
Koko - runko
Pyöreä - 0,945" halk. (24,00mm)