93PR20KLF
DigiKeyn tuotenumero
987-1567-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
93PR20KLF
Kuvaus
TRIMMER 20K OHM 1W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 kOhms 1W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
93PR20KLF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Kotelo
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
20 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
1W
Koko/mitat
Pyöreä - 0,500" halk. (12,70mm)
Toleranssi
±10%