93PR100LF
DigiKeyn tuotenumero
987-1761-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
93PR100LF
Kuvaus
TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms 1W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
93PR100LF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 Ohms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
1W
Koko/mitat
Pyöreä - 0,500" halk. (12,70mm)
Toleranssi
±10%