72PR500KLF
DigiKeyn tuotenumero
987-1532-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
72PR500KLF
Kuvaus
TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
72PR500KLF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
500 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm)
Toleranssi
±10%