68WR200LF
DigiKeyn tuotenumero
987-1515-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
68WR200LF
Kuvaus
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 Ohms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 20.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
68WR200LF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
20.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Kotelo
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
200 Ohms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,245" pinta (9,53mm x 6,22mm)
Toleranssi
±10%