64WR500LF
DigiKeyn tuotenumero
987-1608-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
64WR500LF
Kuvaus
TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 Ohms 0,25W, 1/4W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 12.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
64WR500LF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
12.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
500 Ohms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,250" x 0,165" pinta (6,35mm x 4,19mm)
Toleranssi
±10%