23AR50KLFTR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 23AR50KLFTR |
Kuvaus | TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 50 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 23AR50KLFTR -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Valmistaja TT Electronics/BI | Kierrosten lukumäärä 1.0 |
Sarja | Säädön tyyppi Yläpuolelta säädettävä |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Resistiivinen materiaali Cermet |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Resistanssi 50 kOhms | Terminointityyppi J-johto |
Teho (wattia) 0,25W, 1/4W | Koko/mitat Suorakulmainen - 0,197" x 0,177" pinta (5,00mm x 4,50mm) |
Toleranssi ±20% | Päätuotenumero |