23AR100LFTR
DigiKeyn tuotenumero
987-1818-2-ND - Rullattu teippi (TR)
987-1818-1-ND - Cut Tape (CT)
987-1818-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
23AR100LFTR
Kuvaus
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
23AR100LFTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±250ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
100 Ohms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,200" x 0,180" pinta (5,08mm x 4,57mm)
Toleranssi
±20%