VPP24-830
DigiKeyn tuotenumero
237-1071-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VPP24-830
Kuvaus
PWR XFMR LAMINATED 20VA TH
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Levysydän 20VA Tehomuuntaja 115V, 230V Ensiö Rinnakkain 12V, sarjassa 24V Toisio Rinnakkain 1,66A, sarjassa 830mA Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VPP24-830 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Toisiokäämit
Kaksi
Valmistaja
Triad Magnetics
Keskiotto
No
Sarja
Teho - maksimi
20VA
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Tyyppi
Levysydän
Koko/mitat
57,15mm pit. x 47,63mm lev.
Jännite - ensiö
115V, 230V
Korkeus - asennettuna (maks.)
41,28mm
Jännite - toisio (täysi kuorma)
Rinnakkain 12V, sarjassa 24V
Jännite - erotus
4000Vrms
Virta - lähtö (maks.)
Rinnakkain 1,66A, sarjassa 830mA