L6R90DM-150-C14
DigiKeyn tuotenumero
364-1597-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L6R90DM-150-C14
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
Tri-Mag, LLC
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Johdon pituus
59" (1,50m)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,94" pit. x 2,52" lev. x 1,38" kork. (150,9mm x 64,0mm x 35,1mm)
Lähtöjännite
15V
Virta - lähtö (maks.)
6A
Vakionumero
Teho (wattia)
90 W