TPP 450-115B-M
DigiKeyn tuotenumero
1951-TPP450-115B-M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPP 450-115B-M
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 450W
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPP 450-115B-M -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, valmiustilan lähtö, etäkäynnistys ja -sammutus, yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,83" pit. x 3,15" lev. x 1,60" kork. (148,1mm x 80,0mm x 40,6mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Jännite - lähtö 1
15V
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
30 A