THR 20-7223WI on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Recom Power
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 667mA, 667mA 40V - 160V Tulo
THR 20-7223WI
DigiKeyn tuotenumero
1951-THR20-7223WI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THR 20-7223WI
Kuvaus
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
THR 20-7223WI -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
86%
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
40V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
160V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,43" kork. (50,8mm x 25,4mm x 11,0mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Jännite - lähtö 2
-15V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
667mA, 667mA