THN 10-4822WIR
DigiKeyn tuotenumero
1951-THN10-4822WIR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THN 10-4822WIR
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 416mA, 416mA 18V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
THN 10-4822WIR -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
10 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Rautatie
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Jännite - lähtö 2
-12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
416mA, 416mA