THM 60-2415WI on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Recom Power
Varastossa: 118
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Recom Power
Varastossa: 1 272
Tekniset tiedot
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 2,5A 9V - 36V Tulo
THM 60-2415WI
DigiKeyn tuotenumero
1951-THM60-2415WI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THM 60-2415WI
Kuvaus
60W MEDICAL DC/DC CONVERTER ISOL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
THM 60-2415WI -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Quarter Brick
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
2,28" pit. x 1,45" lev. x 0,50" kork. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
Quarter Brick
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Virta - lähtö (maks.)
2,5A
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Teho (wattia)
60 W