THL 40-4812WI
DigiKeyn tuotenumero
1951-THL40-4812WI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THL 40-4812WI
Kuvaus
40W DC/DC CONVERTER IN 1X1" META
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 3,35A 18V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
THL 40-4812WI -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
93%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,45" kork. (25,4mm x 25,4mm x 11,4mm)
Tulojännite (maks.)
75V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Virta - lähtö (maks.)
3,35A
Vakionumero
Teho (wattia)
40 W