TEQ 40-2423WIR
DigiKeyn tuotenumero
1951-3454-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TEQ 40-2423WIR
Kuvaus
DC/DC CONVERTER +/-15V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 1,33A, 1,33A 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TEQ 40-2423WIR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1,33A, 1,33A
Valmistaja
Traco Power
Teho (wattia)
40W
Sarja
Jännite - erotus
1.6 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Rautatie
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-40°C – 92°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulojännite (min.)
9,5V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
4,06" pit. x 2,25" lev. x 1,03" kork. (103,1mm x 57,2mm x 26,2mm)
Lähtöjen lukumäärä
2
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Jännite - lähtö 1
15V