TEQ 100-2412WIR
DigiKeyn tuotenumero
TEQ100-2412WIR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TEQ 100-2412WIR
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 12V 101W
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 8,4A 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TEQ 100-2412WIR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
8,4A
Valmistaja
Traco Power
Teho (wattia)
101W
Sarja
Jännite - erotus
2.25 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen), Rautatie
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
90%
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tulojännite (min.)
10V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
4,06" pit. x 3,50" lev. x 3,45" kork. (103,1mm x 88,9mm x 87,6mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, cULus, cURus
Jännite - lähtö 1
12V