TEP 150-7211UIR
DigiKeyn tuotenumero
1951-TEP150-7211UIR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TEP 150-7211UIR
Kuvaus
150W HALF-BRICK DC/DC CONVERTER
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 30A 14V - 160V Tulo
EDA/CAD-mallit
TEP 150-7211UIR -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
3 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Rautatie
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
91%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Half Brick
Tulojännite (min.)
14V
Koko/mitat
2,40" pit. x 2,28" lev. x 0,51" kork. (61,0mm x 57,9mm x 13,0mm)
Tulojännite (maks.)
160V
Valmistajan laitepakkaus
Half Brick
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Virta - lähtö (maks.)
30A
Vakionumero
Teho (wattia)
151 W