TEP 150-2412WI
DigiKeyn tuotenumero
1951-1268-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TEP 150-2412WI
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 12V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 12,5A 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
TEP 150-2412WI -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
12,5A
Valmistaja
Traco Power
Teho (wattia)
150W
Sarja
Jännite - erotus
2.25 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Rautatie
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
86%
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-40°C – 75°C
Tulojännite (min.)
9V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
3,86" pit. x 2,07" lev. x 1,41" kork. (98,0mm x 52,6mm x 35,7mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, cURus
Jännite - lähtö 1
12V