TCI 500-148U-T
DigiKeyn tuotenumero
1951-TCI500-148U-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCI 500-148U-T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 90 – 264VAC, 127 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
4.25 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,12" pit. x 3,27" lev. x 1,57" kork. (130,0mm x 83,0mm x 40,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC, 127 – 370VDC
Hyväksyjä
CB, cURus
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
10.41 A