TCR2LN115,LF(SE
DigiKeyn tuotenumero
264-TCR2LN115LF(SETR-ND - Rullattu teippi (TR)
264-TCR2LN115LF(SECT-ND - Cut Tape (CT)
264-TCR2LN115LF(SEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCR2LN115,LF(SE
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4-SDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-SDFN (0,8x0,8)
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
1,28V @ 150mA
Valm.
Lähtövirta
Sarja
Virta - lepovirta (Iq)
2 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TJ)
Pakkaus / kotelo
4-XFDFN avoin juotoskohta
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
4-SDFN (0,8x0,8)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,15V