TCR2EF25,LM(CT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TCR2EF25,LM(CT |
Kuvaus | IC REG LINEAR 2.5V 200MA SMV |
Valmistajan vakio toimitusaika | 52 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TCR2EF25,LM(CT -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 60 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 73dB (1kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 2,5V | Päätuotenumero |
Jännitehäviö (maks.) 0,23V @ 150mA |