TCR2EF25,LM(CT
DigiKeyn tuotenumero
TCR2EF25LM(CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TCR2EF25LM(CTCT-ND - Cut Tape (CT)
TCR2EF25LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCR2EF25,LM(CT
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SMV
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TCR2EF25,LM(CT -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,23V @ 150mA