CUS05F30,H3F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CUS05F30,H3F |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 30V 500MA USC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 30 V 500mA Kiinnitys pintaan USC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CUS05F30,H3F -mallit |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 50 µA @ 30 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi @ Vr, F 120pF @ 0V, 1MHz |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 30 V | Valmistajan laitepakkaus USC |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 500mA | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 450 mV @ 500 mA |