XBP06V0U25R-G
DigiKeyn tuotenumero
893-1446-2-ND - Rullattu teippi (TR)
893-1446-1-ND - Cut Tape (CT)
893-1446-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XBP06V0U25R-G
Kuvaus
TVS DIODE 5VWM 14VC FBP1006-2A
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14V Puristusliitin 2A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan FBP1006-2A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
XBP06V0U25R-G -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2A (8/20µs)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
DVI, HDMI, USB
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
0,25pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
5V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14V