PLED75W-166-C0450-D | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 1121-1203-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PLED75W-166-C0450-D |
Kuvaus | LED DRIVR CC AC/DC 56-166V 450MA |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 450mA 56 – 166V Vakiovirta LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PLED75W-166-C0450-D -mallit |
Kategoria | Teho (wattia) 75 W |
Valmistaja Thomas Research Products | Himmennys Analoginen |
Sarja | Ominaisuudet OCP, OVP, SCP |
Pakkaustapa Kotelo | Luokitukset IP66, NEMA 6 |
Osan tila Vanhentunut | Toimintalämpötila -30°C – 65°C |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Tehokkuus 92% |
Tyyppi Vakiovirta | Terminointityyppi Johdot |
Topologia AC-DC-muunnin | Koko/mitat 5,12" pit. x 2,33" lev. x 1,47" kork. (130,0mm x 59,2mm x 37,3mm) |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Hyväksyjä CE, cULus |
Tulojännite (min.) 90VAC | Asennustyyppi Runkokiinnitys |
Tulojännite (maks.) 305VAC | Paino 1,2 lbs (544,3 g) |
Lähtöjännite 56 – 166V | Päätuotenumero |
Virta - lähtö (maks.) 450mA |