GQF3R230MRM
DigiKeyn tuotenumero
5018-GQF3R230MRMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5018-GQF3R230MRMCT-ND - Cut Tape (CT)
5018-GQF3R230MRMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Thinking Electronic
Valmistajan tuotenumero
GQF3R230MRM
Kuvaus
GDT, 5 X 7.2MM ,230V, 10KA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaasupurkausputkien rajoittimet 230 V 10000A (10kA) ±20% 3 napa Kiinnitys pintaan
Kategoria
Impulssin purkausvirta (8/20µs)
10000A (10kA)
Valmistaja
Thinking Electronic
Toleranssi
±20%
Sarja
Napojen lukumäärä
3
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vikaantuessaan oikosulkee
No
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - DC-ylilyönti (nim.)
230 V