GQF3R230MRM | |
|---|---|
Valmistaja | Thinking Electronic |
Valmistajan tuotenumero | GQF3R230MRM |
Kuvaus | GDT, 5 X 7.2MM ,230V, 10KA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Kaasupurkausputkien rajoittimet 230 V 10000A (10kA) ±20% 3 napa Kiinnitys pintaan |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Impulssin purkausvirta (8/20µs) 10000A (10kA) |
Valmistaja Thinking Electronic | Toleranssi ±20% |
Sarja | Napojen lukumäärä 3 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vikaantuessaan oikosulkee No |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - DC-ylilyönti (nim.) 230 V | Pakkaus / kotelo 3-SMD sylinteri, neliöpääty |