UA78M33CKCS
DigiKeyn tuotenumero
296-21633-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UA78M33CKCS
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA TO-220-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UA78M33CKCS -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
2V @ 350mA
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Putki
PSRR
80dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Tulojännite (maks.)
25V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V