UA78M33CDCYR
DigiKeyn tuotenumero
296-13424-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-13424-1-ND - Cut Tape (CT)
296-13424-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UA78M33CDCYR
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA SOT-223-4
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UA78M33CDCYR -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
2V @ 350mA
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
25V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-4
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V