UA78M33CDCYR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UA78M33CDCYR |
Kuvaus | IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA SOT-223-4 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UA78M33CDCYR -mallit |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 2V @ 350mA |
Valm. | Lähtövirta |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB (120Hz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila 0°C – 125°C |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo TO-261-4, TO-261AA |
Tulojännite (maks.) 25V | Valmistajan laitepakkaus SOT-223-4 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Päätuotenumero |