UA78L12ACLPM | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UA78L12ACLPM |
Kuvaus | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-92-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | UA78L12ACLPM -mallit |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 1,7V @ 40mA |
Valm. | Lähtövirta |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | PSRR 42dB (120Hz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto, Oikosulku |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila 0°C – 125°C |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) muotoillut johtimet |
Tulojännite (maks.) 27V | Valmistajan laitepakkaus TO-92-3 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 12V | Päätuotenumero |