TUSB1004IRNQR
DigiKeyn tuotenumero
296-TUSB1004IRNQRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TUSB1004IRNQRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TUSB1004IRNQRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TUSB1004IRNQR
Kuvaus
10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puskuri, Redriver 4 Kanava 10Gbps 40-WQFN (6x4)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TUSB1004IRNQR -mallit
Kategoria
Kanavien lukumäärä
4
Valmistaja
Texas Instruments
Viiveaika
300ps
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Signaalin parannus
Tulon ekvalisointi, Lähdön jälkikorjaus
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi - tulo
10 pF
Tyyppi
Puskuri, Redriver
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Sovellukset
I2C, USB
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)