TSD24CDYFR
DigiKeyn tuotenumero
296-TSD24CDYFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TSD24CDYFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TSD24CDYFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSD24CDYFR
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50V Puristusliitin 9A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
390W
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
4,3pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Kaksisuuntaiset kanavat
24V (maks.)
Jännite - läpilyönti (min)
25,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
50V