TS12A12511DCNR
DigiKeyn tuotenumero
296-27523-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-27523-1-ND - Cut Tape (CT)
296-27523-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS12A12511DCNR
Kuvaus
IC SWITCH SPDT X 1 5OHM SOT23-8
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 piirin mikropiirikytkin 2:1 5Ohm (tyyp.) SOT-23-8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TS12A12511DCNR -mallit
Kategoria
Kytkemisaika (päälle, pois) (maks.)
95ns, 50ns
Valmistaja
Texas Instruments
-3 db:n kaistanleveys
93MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Latausinjektio
26pC
Osan tila
Aktiivinen
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
14pF
Kytkinpiiri
SPDT
Virta - vuoto (IS(off)) (maks.)
1nA
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
2:1
Ylikuuluminen
-70dB @ 1MHz
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Päästötilan resistanssi (maks.)
5Ohm (tyyp.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
1Ohm
Pakkaus / kotelo
SOT-23-8
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
2,7V – 12V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-8
Jännite - syöttö, kaksinkertainen (V±)
±2,7V – 6V