TPSI3100LQDVXRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TPSI3100LQDVXRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPSI3100LQDVXRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSI3100LQDVXRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSI3100LQDVXRQ1
Kuvaus
AUTOMOTIVE REINFORCED ISOLATED S
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,5A, 2,5A Hhilaohjaimet Magneettikytkin 5000Vrms 1 Kanavainen 16-SSOP
Kategoria
Virta - huippulähtö
1,5A, 2,5A
Valm.
Jännite - lähtösyöttö
4,5V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
Teknologia
Magneettikytkin
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kanavien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - erotus
5000Vrms
Pakkaus / kotelo
16-BSSOP (0,295", 7,50mm leveys)
Yhteismuodon transienttien sieto (min.)
100V/ns
Valmistajan laitepakkaus
16-SSOP
Virta - lähtö korkea, matala
1,5A, 2,5A