TPS7A20L18PDQNR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS7A20L18PDQNRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS7A20L18PDQNRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS7A20L18PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS7A20L18PDQNR
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4-X2SON
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-X2SON (1x1)
EDA/CAD-mallit
TPS7A20L18PDQNR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
15 µA
PSRR
95dB – 45dB (100Hz – 1MHz)
Ohjausominaisuudet
Virtaraja, Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
4-X2SON (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,2V @ 300mA