TPS7A201825PDQNR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS7A201825PDQNRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS7A201825PDQNRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS7A201825PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS7A201825PDQNR
Kuvaus
IC REG LIN 1.825V 300MA 4-X2SON
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-X2SON (1x1)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS7A201825PDQNR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
15 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
2 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 40dB (100Hz – 1MHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,825V
Valmistajan laitepakkaus
4-X2SON (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,2V @ 300mA