TPS65010RGZR
DigiKeyn tuotenumero
296-15241-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-15241-1-ND - Cut Tape (CT)
296-15241-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS65010RGZR
Kuvaus
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 48VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Laturi IC Litiumioni/polymeeri 48-VQFN (7x7)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS65010RGZR -mallit
Kategoria
Akkupaketin jännite
4,2V
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - syöttö (maks.)
5,5V
Digi-Reel®
Rajapinta
I2C, USB
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Akkukemia
Litiumioni/polymeeri
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kennojen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
48-VFQFN avoin juotoskohta
Virta - lataus
Vakio - ohjelmoitava
Valmistajan laitepakkaus
48-VQFN (7x7)
Vikasuojaus
Ylikuumeneminen
Päätuotenumero
Latausvirta - maks.
500mA