TPS2HB16FQPWPRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS2HB16FQPWPRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS2HB16FQPWPRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS2HB16FQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS2HB16FQPWPRQ1
Kuvaus
HYDRA 16 MOHM OTP F
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 60A 16-HTSSOP
EDA/CAD-mallit
TPS2HB16FQPWPRQ1 -mallit
Virta - lähtö (maks.)
60A
Rds päällä (tyyp.)
16mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Jännite - kuorma
3V – 28V