TPL0501-100DCNR
DigiKeyn tuotenumero
296-29584-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-29584-1-ND - Cut Tape (CT)
296-29584-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL0501-100DCNR
Kuvaus
IC DIG POT 100K SOT-23-8
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 100k Ohms 1 piiriä 256 väliottoa SPI Rajapinta SOT-23-8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPL0501-100DCNR -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Katoava
Valmistaja
Texas Instruments
Syöttöjännite
2,7V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±20%
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötilakerroin (tyyp.)
35ppm/°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kartio
Lineaarinen
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-8
Konfiguraatio
Potentiometri
Pakkaus / kotelo
SOT-23-8
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C